Kinkekarbid - kellele ja milleks?

Lillely kinkekarbid ei ole lihtsalt pakend - need on viis pakkuda kingisaajale tunnet, et keegi on teda eriliseks ja kalliks pidanud!
Ma olen alati armastanud ilusaid kingitusi, läbimõeldud pakendit. Minu jaoks on oluline pakkida kingitused nii, et juba enne avamist tekib kingisaajal elevus ja õnnetunne. Kinkekarp on üks lihtsamaid mooduseid seda teha!

Pean oluliseks ka seda, et pakend oleks selline, et kingisaaja soovib seda alles hoida eriliste asjade hoiustamiseks või taaskasutada! Et mälestus erilisest hetkest püsiks!

Kinkekarbid sobivad igaks elujuhtumiks ja sündmuseks - sünnipäevad, pulmad, lapse sünd, uus kodu, töökoha vahetus, tänutäheks, õpetajale, emadepäevaks, isadepäevaks, lihtsalt niisama!

Kinkekarpe on saadaval:
- tähe- ja numbrikujulised
- ümmargused (kaanel teemant või roosid)
- südamekujulised 
- sangaga
- klassikalised kandilised (ruut, ristkülik), kaanega ja ilma

Suurt populaarsust koguvad hetkel kinkekarbid, mis on kingisaaja nimetähe või vanuse numbri kujuga. Need sobivad nii täiskasvanutele, kui ka lastele. Karpe saab teha kõikides värvitoonides. Peale saab lisada nime, vanuse või õnnesoovi. Kaunistada saab lillede, liblikate, nunnude mõmmide või õhupallidega. Mida personaalsem, seda parem! Seega kui tead, et kingisaaja on suur autofänn, paneme karbile autod. Kui kingisaaja jumaldab roosat, teeme karbi roosa jne. Ainus reegel on, et piire POLE!

Olgu, mõned siiski kahjuks on. Piirid tulevad ette karbi suurusele (max 45cm) ja sisse mineva kingituse raskusele. Karbid on tehtud tugevast 300gr kartongist ja topelt põhjaga, aga karbid on pigem sobilikud kinkimaks:

- omatehtud maiustusi või väikseid koogikesi, makroone
- komme, küpsiseid
- kohvi, teed
- lastele mudelautosid, minipuslesid, väikseid plastiliini karpe, legosid jne
- rulli keeratuna mahutab särke, pesu, salle, sokke jne
- saab kinkida ehteid, käekella, kinkekaarte
- väiksem/kergem raamat
- fotod
- jne

Lisaks saan teha samas stiilis kaardi või ümbriku!

Kliendid on minu rõõmuks hästi vastu võtnud ka ümmargused ja südamekujulised karbid, mis on väga elegantsed, eriti kui kaanele lisada kuldne äär. Samuti teen sangaga kinkekarpe ja klassikalisi ruudu- või ristkülikukujulisi karpe.

Kinkekarbid leiad siit.

Kui sa ei leia sellist karpi, mida Sul vaja on - kirjuta mulle ja teeme Sinu mõtted teoks!

Eelmine
Lillely - kes, mida, miks ja kuidas?
Järgmine
Luuletused ja õnnesoovid tähtpäevadeks

Vastused puuduvad

Email again: