Ehtekarp

27,90 €
Kujutle end käes hoidmas sametiselt pehmet karbikest, kus sees on kõik Sinu lemmikehted, mida oled oma puhkusereisile kaasa valinud. Personaalse ehtekarbiga on see võimalik!  Imeilus kingitus iseendale, sõbrannale, emale, pruutneitsile või hoopis väiksele printsessile esimeste ehete jaoks.

Väike, aga nutikalt mahukas ehtelaegas on mõõtudega 10x10x5cm. Sametiselt pehme nii väljast, kui seest. Sisekaanel väike peegel, põhjas eemaldatavad vahed, peegliga osa on väljatõmmatav, mille taga on 3 väikest konksu ja tasku. Luku küljes armas tutike (saadaval ka teisi toone), mis lisab veelgi eripära. Kaanele lisan nime ja soovi korral mõne lille vms elemendi. Võimalik lisada ka väikeseid kivikesi/pärleid.

Kohe saadaval:
  • valge 1tk
  • sinine 1tk

Tellimisel saada ka - must.
Kohe olemas ehtekarbid jõuavad Sinuni 2-5 tööpäeva jooksul, olenevalt valitud transpordi viisist. Kui soovitud värvitoon on otsas, siis tellin juurde - tarne 7-10 päeva.

NB! Enne jõule tellin viimast korda 30.11 kell 20:00 - kardan, et muidu ei jõua pühadeks kohale ning kleebiseid peale.

Kõik soovid ja mõtted seoses tellimusega saad lisada ostukorvis lahtrisse "Lisainfo tellimusele". Leia inspiratsiooni galeriist (esimene pilt). Sinna olen kogunud erinevaid võimalikke kirjastiile ja graafilisi elemente, mida ehtekarbil kasutada saan. Neid saab omavahel kombineerida või teha midagi täiesti uut. 
Enne tellimuse täitmist saadan kavandi kinnitamiseks e-mailile. Toode valmib personaalselt Sulle.
Lisa ostukorvi