Erikujulised laekad ja karbid

65,00 €125,00 €
Lillely armastab karpe! Valmistan rõõmuga ka veidi keerukamaid erikujulisi ümmargusi laekaid. Parim valik, kui otsid erilisi elamusi tekitavaid kingitusi :)

Karbid valmistan köitepapist, katan tapeedi, india- või burga paberiga, mis tagab vastupidavuse. Kaunistan disainpaberite või oma kujundatud ja matile fotopaberile trükitud mustritega. Kaanele saan lisada nime/sõnumi ning kaunistada paberlilledega. Võimalik katta ka veekindla materjaliga!

Vali sobiv laegas:
  • Ümmargune laegas sahtliga, pealt avatud. Laeka läbimõõt on 20cm, kõrgus 18cm. Sahtlisse saab panna näiteks maiustusi ja üles lilli vms kaunistusi - 65€
  • Ümmargune laegas sahtli ja kaanega. Laeka läbimõõt on 20cm, kõrgus 18cm. Kaanele saan lisada nime/sõnumi või kaunistusi - 75€
  • Ümmargune laegas, eest avatav, kaks korrust ja kaas. Kaanel paberlilled. Laeka läbimõõt 20cm, kõrgus samuti 20cm.
  • Ümmargune laegas sahtliga, üleval lilleseade käsitsi valmistatud paberlilledega. Kaasas ka topper sõnumiga - 125€
Ostukorvis lahtrisse "Lisainfo tellimusele" lisa palun võimalikult täpselt oma visioon laeka välimusest. Mis toonides, mis sündmuseks ja kellele, kas lisan nime/sõnumi, kuidas kaunistan jne. Otsin infost lähtuvalt sobivad materjalid ja võtan Sinuga ühendust, et lõplik plaan paika panna. NB! Laeka mõõte saab +/- 2cm muuta, anna oma soovist märku ostukorvis.

Laegas valmib Sulle personaalselt 7-10 tööpäeva jooksul.
Lisa ostukorvi