Fotokaardid beebi pildistamiseks

42,00 €90,00 €
Beebid - oh miks nad ometi nii kiiresti kasvavad!? Jäädvusta see teekond beebist lapseni Lillely fotokaartidega!

Esimene eluaasta muutub ja areneb laps kõige rohkem. Et tema esimene eluaasta vääriliselt jäädvustatud saaks, on loodud fotokaardid, millega saab igal minisünnipäeval pilti teha. Kui laps saab 1 aasta vanuseks, on tore kõik need pildid üle vaadata ning fotokaartide abil saab kiirelt aru, kui vana laps pildil parasjagu on.
Lisaks on Lillely fotokaardid ilus ja pilkupüüdev aksessuaar, et foto veelgi kaunimaks ja erilisemaks muuta.


Fotokaardid on A6 suuruses (10x15cm), nurgad ümardatud. Komplekt koosneb ühest nimekaardist, kuhu saab peale lisada lapse nime, soovi korral ka teksti või sünniandmed. Lisaks 1-11 kuu kaardid. Kokku 12 kaarti +  kinkekarp. Kaardid valmivad käsitööna!

Numbrid on helepruunikad, valgete tähekestega. Kasutatud on tugevat ja kvaliteetset kartongi. Nimekaart on kaunistatud käsitööna valminud paberlillede ja lehtedega. Komplekt on mahedas pastelses beežikas-roosakas värvigammas, nimi rose gold toonis .

Fotokaardid valmivad 5-7 tööpäeva jooksul personaalselt Sulle. Kõik mõtted ja soovid seoses kaartidega, sh lapse nime ja muud andmed, saab lisada ostukorvis lahtrisse "Lisainfo tellimusele".

Fotokaartide valikuvariandid:
  1. Nimekaart kaunistatud lilledega + 1-11 kuu kaardid ilma lilledeta - 42€
  2.   Nimekaart kaunistatud lilledega + 1-11 kuu kaardid kaunistatud ühe lillega - 65€
  3.   Nimekaart ja 1-11 kuu kaardid rohke lilleiluga (sisaldab ka pojengilaadseid õisi, igal kaardil 2-4 lille) - 90€
Kaardid on kinkekarbis, kus on neid hea hoiustada ning sobib ideaalselt kinkimiseks värsketele lapsevanematele! Soovi korral saab juurde tellida ka käsitöökaardi. Vaata valikut siit.

NB! Samas stiilis on võimalik tellida ka minisünnipäevade toppereid kookidele ja tortidele! Kirjuta mulle :)
Lisa ostukorvi