Kinkekarp sangaga

20,00 €28,00 €
Valmistan tellimusel pidulikke kinkekarpe sangaga.

Karbi mõõdud: laius 21cm, kõrgus 12cm (ilma sangata osa), sügavus 5,5cm. Põhivärvi ning kingisaajale omased detailid valib tellija, muu sobitan vastavalt põhivärvile ja sündmusele. Kaanele saab lisada nime(d) ja kuupäeva/vanuse. Iga töö ainulaadne ja eriline!

Valida saab kolme variandi vahel (tee valik allpool)
  • ainult kinkekarp, eraldi kaarti ei vaja - 20€
  • kaart on karbi kaane küljes kinni - 22€ (kaart käib lahti, sees  kaunilt kujundatud ja trükitud õnnesoov)
  • kaart on eraldi kinkekarbi sees - 28€  (ühel pool kinkekarbiga sobivas toonis lilled, teisel pool kaunilt kujundatud ja trükitud õnnesoov)
Karp on valmistatud 250gr kartongist, kaunistatud disainpaberitega ning käsitsi valmistatud paberlillede, lehtede, pitsi ja pärlitega. Karpi saab teha sobilikuks naistele, meestele ja ka lastele.

NB! Karpe valmistan ettetellimisel personaalselt Sulle! Karp valmib 5-7 tööpäeva jooksul. Lisandub transpordi aeg. Kui vajad karpi kiiremini, siis kirjuta mulle ja täpsustame üle, kas see on hetkel võimalik!

Lisainfo tellimusele:
Ostukorvis leiad lahtri "Lisainfo tellimusele". Palun kirjuta sinna, mis värvitoone võiks karbil kasutada, kellele kingitus läheb (mees, naine, laps, pruutpaar vms), kingisaaja nimi/nimed, soovi korral vanus/kuupäev ja õnnesoov koos õnnitlejate nimedega, erisoovid ja mõtted seoses kinkekarbi või kingisaajaga ning kuupäev, millal karpi vajad.


Sobiva õnnesoovi leiad siit.

Karpi mahub kingituseks näiteks kohvi- või teepakk, fotod, igasugused maiustused, sall, pesu, käsitööseep, kinkekaart vms. Hiljem saab karpi taaskasutada eriliste kaartide/fotode jms hoiustamiseks.


Erisoovide korral võta minuga ühendust e-maili teel või sotsiaalmeedias.
Lisa ostukorvi