Klassikaline kingilaegas

75,00 €100,00 €
Et kõik kingitused jõuaksid pidupäeval kenasti ühte kohta, on vaja kingilaegast. Klassikaline suur kingilaegas on mugav ka hiljem mälestusesemete hoiustamiseks. Sobiv pulmadeks, juubeliks, pulma-aastapäevaks, beebipeole jne.

Laeka sisemõõt 31x23x18cm. Laegas on valmistatud tugevast 3mm köitepapist, kaetud tapeedi, india- või burgapaberiga, mis tagab kauakestva ilu. Pealmised paneelid kaunistan kvaliteetse disainpaberiga või oma kujundatud ja matile fotopaberile trükitud mustritega.

Klassikaline mahukas kandiline laegas on ise lahti seisva kaanega. Laekale lisan nime(d), kuupäeva, soovikorral teksti (näiteks kingitused või pühendus). Laeka välis- või sisekaanele saab lisada raami foto jaoks.

Vali sobiv laegas:
  • minimalistlik, kasutatud on vaid kauneid disainpabereid 75€
  • mõned lilled karbi kaanel 85€
  • rohke lilleiluga kaanel 100€
Ostukorvis lahtrisse "Lisainfo tellimusele" lisa palun võimalikult täpselt oma visioon laeka välimustest. Mis toone kasutan, kuhu lisame nimed, kas nimed on läikivad või mitte, milliseid kaunistuselemente/mustreid kasutan jne. Saadud info põhjal otsin välja sobivad disainpaberid ning võtan Sinuga ühendust, et lõppvalik teha.

Laegas valmib personaalselt Sulle 2 nädala jooksul. Vajadusel küsi julgelt lisa!

Juurde saan teha ka samas stiilis külalisteraamatu, albumi jm peoks vajalikud sildid/viidad, dekoratsioonid.
Lisa ostukorvi