Nimesilt kotile

9,90 €10,90 €
Muuda oma kott või kohver isikupäraseks ja personaalseks akrüülist kotikaunistusega! Nii on lihtsam oma kotti teiste seast eristada. Eriti aktuaalne on see näiteks lasteaias, koolis või hoopis lennujaamas.

Lapsed kipuvad ikka oma asju unustama, aga kui koti küljes on nimesilt ja/või telefoni number, oleks leidjal võimalik koti omanikuga ühendust võtta.

Nimesilt / kotikaunistus valmib 5cm läbimõõduga akrüültoorikule. Vinüülkleebisega kannan peale soovitud teksti või pildi - nimi, number või hoopis mõni graafiline element (lill vms). Tausta saab jätta läbipaistvaks, toonida osaliselt või täielikult. Anna oma soovist teada allapool.

Kogu info, soovid ja mõtted seoses tootega saab lisada ostukorvis lahtrisse "Lisainfo tellimusele". Lisa sinna tekst(id), teksti ja tausta värvitoonid jne.

Kinnitus on kas hõbedane või kuldne. Valida on klassikaline rõngas, täht, süda või lill (ainult hõbe). Kuldsed kinnitused on veidi väiksemad ja ei sobi kotisanga külge kinnitamiseks, küll aga saab panna luku külge (vaata pilti roosakal taustal roosiga).

Nimesilt kotile valmib personaalselt Sulle 1-3 tööpäeva jooksul. Lisandub transpordi aeg.

NB! Saab kasutada ka võtmehoidjana või kohakaardina üritustel!
Kui soovid osta 6 või enam korraga, siis kirjuta mulle ja teen soodsama hinnapakkumise!
Lisa ostukorvi