Plahvatav karp-kaart

30,00 €50,00 €
Üllata kalleid inimesi oma elus millegi erilisega! Garanteeritud
WOW-efekt :)

Valmistan efektseid "plahvatavaid" karp-kaarte nii lastele, kui täiskasvanutele.

Karbi kaunistan nii seest, kui väljast. Karbile lisan kingisaaja nime(d) ja soovi korral vanuse/kuupäeva. Kujundan ja prindin ka õnnesoovi. Sobiva õnnesoovi leiad
siit!

Põhivärvi valib klient, muud detailid sobitan vastavalt põhivärvile ja sündmusele. Kõik soovid ja mõtted seoses karbiga saad lisada ostukorvis lahtrisse "Lisainfo tellimusele". Sinna lisa palun ka õnnesoov, kingisaaja nimi ja soovi korral vanus/kuupäev, õnnitlejate nimed ja muu oluline info. Aitäh! Mida personaalsem karp saab, seda suurem üllatus! Mõtle läbi, ehk saab karbile lisada detaile, mis seostuvad kingisaajaga - lemmikvärv, hobi, töö, midagi, mis temaga kohe seostub ja talle kindlasti meeldiks.

Karbi sisse saab panna näiteks tordi LED-küünlaga, maiustusi, loomi, kinkekarpe, fotosid jpm. Lase fantaasia valla ja loome koostöös midagi imelist!

Sobiva kujunduse saad valida allpool:
  • karp LED-küünla ja tordiga (küünla saab ise põlema ja kustu panna) 30€
  • karp, kus keskel eraldi kinkekarp väiksele kingitusele (näiteks ehted, kommid vms) 30€
  • vaba kujundusega karp - kirjuta oma mõtted, mis karbis võiks olla 30€
  • 3-kihiline karp fotodega 50€ - fotod karbi sisse saada palun liisi@lillely.ee, fotode trükk hinnas.

Plahvatavad karp-kaardid beebidele leiad siit.


NB! Käsitöökaarte valmistan ettetellimisel personaalselt Sulle! Karp valmib 5-7 tööpäeva jooksul. Lisandub transpordi aeg. Kui vajad kaarti kiiremini, siis kirjuta mulle ja täpsustame üle, kas see on hetkel võimalik!
Lisa ostukorvi