Karp-kaart sahtliga kõrgem

30,00 €
Karp-kaart sahtliga on tõeline hitt Lillely toodete seas!

Need pidulikud, rikkalikult kaunistatud kaardiga karbid on loodud olulisteks sündmusteks. Olgu siis pulmad, juubel, lapse sünd või uue kodu saamine. Iga kaart ainulaadne ja kordumatu! Tõeliselt ilus mälestusese kaunist päevast!

Karbi mõõt 21x10x3cm. K
arp on pealt minimalistlikult kaunistatud, sahtlis rahatasku ja rikkalikult kaunistatud kaart. Kaardi ühel pool on käsitsi valmistatud paberlilled, lehed, pitsi ja pärleid; teisel pool kaunilt kujundatud ja trükitud õnnesoov. Kaanele saab lisada kingisaaja nime(d), vanuse või kuupäeva.

Põhivärvi valib klient, muud detailid sobitan vastavalt põhivärvile ja sündmusele. Kõik soovid ja mõtted seoses karbiga saad lisada ostukorvis lahtrisse "Lisainfo tellimusele". Abiks on, kui kirjutad ühe värvitooni, mida kindlasti kasutada, kingisaaja nime, õnnesoovi kaardile ja õnnitlejate nimed. 

Sobiva õnnesoovi leiad siit!

NB! Karp-kaarte valmistan ettetellimisel personaalselt Sulle! Karp-kaart valmib 3-5 tööpäeva jooksul. Lisandub transpordi aeg. Kui vajad karpi kiiremini, siis kirjuta mulle ja täpsustame üle, kas see on hetkel võimalik!

Iga töö ainulaadne ja eriline!
Lisa ostukorvi