Südamekujuline kinkekarp

15,00 €25,00 €
Lillely kinkekarbiga kingid õnnelikkust! Tekita kingisaajas tunne, et keegi on teda kalliks ja eriliseks pidanud!

Valmistan käsitööna kauneid ja elegantseid südamekujulisi kinkekarpe. Valikus on ilma mustrita või teemanti mustriga karp. Saadaval kõikides värvitoonides, tee oma valik allpool. Karbi mõõt 20x20x5cm.

Karpi mahub kingituseks näiteks kommid jm maiustused, omavalmistatud koogikesed, makroonid, ehted, kinkekaardid, siidisallid, pesu jne. Hiljem saab karpi taaskasutada eriliste asjade hoiustamiseks.

Karp on valmistatud 300gr kartongist, põhi topelt.


NB! Karpe valmistan ettetellimisel personaalselt Sulle! Karp valmib 2-5 tööpäeva jooksul. Lisandub transpordi aeg. Kui vajad karpi kiiremini, siis kirjuta mulle ja täpsustame üle, kas see on hetkel võimalik!

Kui soovid karbile lisada trükitud personaalse sõnumi/pühenduse (karbi küljele), siis palun kirjuta see ostukorvis lahtrisse "Lisainfo tellimusele".

Muuda Lillely kinkekarbid veelgi erilisemaks (tee oma valik)
  • telli juurde sobivas värvitoonis kaunistusi (näiteks lilli, liblikaid, lips, lipukett, lastele armas loomake vms (karp kaunistusega 20€)
  • telli juurde sobivas värvitoonis tekst (nimi, vanus, lühike õnnesoov, näiteks "Palju õnne!") (karp tekstiga kaanel 20€)
  • telli kaunistus ja tekst mõlemad (karp kaunistusega JA tekstiga 25€)
Kaunistusi ja teksti kaanele soovitan ainul ilma mustrita karbile!

Võimalik tellida ka teises suuruses karpe. Erisoovide korral võta minuga ühendust e-maili teel või sotsiaalmeedias.
Lisa ostukorvi