Tähekujuline kinkekarp

15,00 €25,00 €
Lillely kinkekarbid ei ole lihtsalt pakend - need on viis pakkuda kingisaajale tunnet, et keegi on teda eriliseks ja kalliks pidanud!  Üllata kalleid inimesi personaalse kingitusega!

Valmistan tellimusel erilisi nimetähe kujuga kinkekarpe. Sobib nii lastele, kui ka täiskasvanutele. Karbi kõrgus 25cm, kogulaius on igal karbil olenevalt tähe kuju eripärast erinev. Mahutavus tähe sees on ca. 5-6cm tähe ühe osa kohta (nt K jala laius).

Võimalik tellida kõiki värvitoone (tee oma valik allpool). Karp on valmistatud 300gr kartongist, põhi topelt.

Kui soovid karbile lisada prinditud personaalse sõnumi/ pühenduse (karbi küljele või taha), siis palun kirjuta see ostukorvis lahtrisse "Lisainfo tellimusele". Kui soovid kahekohalist karpi (nt pruutpaarile M&L), siis lisa ostukorvi KAKS karpi. Kahekohalised tellimused on võimalik muuta üheks suureks karbiks.

Muuda Lillely kinkekarbid veelgi erilisemaks (tee oma valik)
  • telli juurde sobivas värvitoonis kaunistusi (näiteks lilli, liblikaid, lipsu, paela vms (karbi hind kaunistusega 20€)
  • telli juurde sobivas värvitoonis tekst (nimi, vanus, lühike õnnesoov, näiteks "Palju õnne!") (karbi hind tekstiga kaanel 20€)
  • telli kaunistus ja tekst mõlemad (karbi hind kaunistusega JA tekstiga 25€)

Kaunistuse ja teksti suuruse ja asukoha sobitan vastavalt kinkekarbile.
Palun kirjuta oma soovid seoses teksti ja kaunistustega ostukorvis lahtrisse "Lisainfo tellimusele". Samasse lahtrisse kirjuta palun ka täht, mida tellida soovid. Aitäh!

Karpi mahub kingituseks näiteks omavalmistatud küpsetised, koogikesed, maiustused, makroonid, ehted, kinkekaardid, siidisallid, pesu; lastele kommid, riided, mänguautod, minipusled jne. Hiljem saab karpi taaskasutada eriliste asjade hoiustamiseks või toa kaunistamiseks.

NB! Karpe valmistan ettetellimisel personaalselt Sulle! Karp valmib 3-5 tööpäeva jooksul. Lisandub transpordi aeg. Kui vajad karpi kiiremini, siis kirjuta mulle ja täpsustame üle, kas see on hetkel võimalik!

Saab tellida ka teises suuruses karpe. Erisoovide korral võta minuga ühendust e-maili teel või sotsiaalmeedias.

Lisa ostukorvi