Vinüülkleebis

4,90 €8,90 €
Vinüülkleebistega saab muuta siledapinnalised esemed personaalseks! Lisa peale nimi, telefoninumber, motiveeriv sõnum või head soovid ja originaalne kingitus või nimeline ese ongi valmis!

Sobib kasutamiseks näiteks pokaalidel, pinalitel, kiivritel, jalgratastel, vaasidel ja lillepottidel, peeglitel, arvutitel, seinal, mööblil, kuivaine purkidel, riidepuudel jne.

Kleebis S - teksti laius max 6cm

Kleebis M - teksti laius max 15cm
Kleebis L - teksti laius max 21cm
Kleebis XL - teksti laius max 30cm
Kõikidel kleebistel sõltub kõrgus valitud kirjastiilist ja tekstist.

1) eemaldatavad - saab kleebise esemelt eemaldada liimijälgi jätmata. Sobib näiteks ühe ürituse tarbeks loodud dekoratsioonidele või kui tead, et soovid kujundust mõne aja pärast muuta.

2) püsiv - see kleebis püsib õige hoolduse korral esemel aastaid.

Peale tellimuse esitamist saadan Sinu e-mailile 1 tööpäeva jooksul kleebise kavandi kinnitamiseks!

Kleebise teksti, tooni ja muud soovid saad lisada ostukorvis lahtrisse "Lisainfo tellimusele". Kõige levinumad on valge, must, kuldne ja hall/hõbe toon. Aga vajadusel leiab ka muid toone :) Hea oleks, kui lisad sinna, millisele pinnale kleebist paigaldada soovid, siis tean paremini kujundust luua. Aitäh!

Kleebisega on kaasas läbipaistev ülekandekile ja paigaldusjuhend. Kleebistega esemeid mitte pesta nõudepesumasinas ega panna mikrolaineahju! Parim hooldus käsipesu.

Kleebis valmib personaalselt Sulle 1-3 tööpäeva jooksul. Lisandub transpordi aeg.

NB! Kui soovid kleebisega katta suuremat pinda VÕI soovitud kleebis ei ole tekst, vaid graafiline element, pilt, keerukam disain, siis palun saada hinnapäring alloleva vormi kaudu, et leida Sulle parim lahendus.
Lisa ostukorvi