Karbid kartongist

Lillely armastab karpe - tule õpi ka Sina, kuidas kartongist karpe teha! Nii saad luua põnevaid käsitöötooteid või teha oma loomingule ISE pakendid. 

Viin oma kodustuudios, Tabasalus, läbi personaalseid karpide valmistamise koolitusi. Korraga saan vastu võtta 1-2 inimest.

Hind üksinda tulles 50€ inimese kohta, kahekesi tulles 35€ inimese kohta. Sisaldab kasutatavaid materjale. Varu aega 2-3 tundi. Osaleja saab kaasa mapi vajaliku infoga.

Koolitusel saad teada:
- millest karpe teha saab
- milliseid töövahendeid kasutada
- vajalikud töövõtted
- millist tüüpi karpi kuna kasutada
- kuidas karpe kaunistada
- kuidas teha läbipaistvat kaant
- kust leida töövahendeid ja materjale

NB! Kartongist karbid on pigem väiksema mõõduga (ca max 30x30cm) ja pole mõeldud raskete asjade jaoks. Kartongist karbid sobivad hästi näiteks karp-kaardiks, kaartide pakendamiseks, väikestele kookidele jms maiustustele, sallidele, sokkidele jm riideesemetele, ehetele jne.

Proovime läbi:
- klassikaline karp kaanega
- karp sahtliga
- karp avatava kaanega (kaas karbi küljes)
- ümmargune karp

Personaalse koolituse eeliseks on see, et saan väga põhjalikult oma teadmisi ja oskusi edasi anda. Saame koos rahulikult kõik töövõtted läbi proovida, vastan küsimustele ja olen igakülgselt abiks. Keskendume just neile töövõtetele ja küsimustele, mis sinu jaoks olulised on.

Kellaaja ja päeva lepime personaalselt kokku, saan koolitusi läbi viia ka õhtustel aegadel ja nädalavahetusel. Võta julgelt ühendust ja teeme karpe!

Email again: