Kujundamine Canvas - algajatele

Kui soovid luua kauneid kujundusi lihtsa vaevaga, siis Canva on just sinu jaoks! Sobib algajale!

Viin oma kodustuudios, Tabasalus, läbi personaalseid koolitusi, kus saad baasteadmised Canva kasutamisest. NB! Võimalik kohtuda kokkuleppel ka Tallinnas! Hind üksinda tulles 40€ inimese kohta, kahekesi tulles 30€ inimese kohta. Varu aega 2-3 tundi. Võimalusel võta kaasa oma sülearvuti, sest siis on mugavam ja kodusem tunne õppida!

Canvas saab kujundada ilusaid tekste, luua kujundusi kaartidele, kutsetele; saab teha firmadele logo, visiitkaarte, tänukaarte, kleebiseid; saab kujundada ka videosid, sotsiaalmeedia postitusi jpm

Koolitusel saad teada:
- mis on Canva ja mida sellega teha saab
- mis vahe on Canva tasuta ja tasulisel versioonil
- kuidas leida kujundamiseks vajalikke fonte, pilte jm elemente
- kuidas muuta fonti, värve
- kuidas elemente paigutada nii, et tekiks ühtne tervik
- kuidas kujundusi alla laadida või edasi saata
- mis formaati kuna kasutada
jpm

Koolitusel loome sulle tasuta Canva kasutajakonto ja teeme koos mõned kujundused vastavalt sinu soovidele ja vajadustele.

Personaalse koolituse eeliseks on see, et saan väga põhjalikult oma teadmisi ja oskusi edasi anda. Saame koos rahulikult kõik töövõtted läbi proovida, vastan küsimustele ja olen igakülgselt abiks. Keskendume just neile tööriistadele ja küsimustele, mis sinu jaoks olulised on.

Kellaaja ja päeva lepime personaalselt kokku, saan koolitusi läbi viia ka õhtustel aegadel ja nädalavahetusel. Võta julgelt ühendust ja hakkame kujundama!

Email again: