Digikutsed

Digikutse ehk e-kutse on kaasaegne alternatiiv paberkutsetele. Digikutsega saab kiirelt ja ilma lisakuludeta saata info peokülalistele e-maili teel või läbi sotsiaalmeedia sõnumite. Digikutse kasuks räägib ka soodsam hinnaklass, sest materjalikulu puudub :) Samuti pakub digitaalne kutse rohkem võimalusi kui klassikaline paberkutse, näiteks animeeritud liikuvad tekstid või taustamuusika. Saab lisada pilte, videoklippe jne.

Kujundan digikutseid vastavalt teie soovidele. Lase fantaasia valla ja loome üheskoos midagi imelist!

Hind al. 40€
Personaliseeritud / nimeliste kutsete hind al. 50€
Animeeritud digikutse al. 75€

Hind sõltub kavandi keerukusest ja ajakulust. Ma ei sea piire muudatuste arvule, minu jaoks on väga oluline, et lõpptulemus oleks teie jaoks parim lahendus.

Otsin teie soovide järgi sobivaid värvitoone, elemente, pilte, fonte ning sätin nad ühtseks tervikuks, mida on ilus vaadata nii arvutiekraanilt, kui ka mobiilist. Oleme kogu loomeprotsessi ajal kontaktis ja saate kaasa rääkida.

Saate kõrge kvaliteediga png ja pdf failid, mida saab saata peokülalistele e-maili teel või sotsiaalmeedias. Animeeritud kutsed on MP4 formaadis.

Digikutsed valmivad 10-14 tööpäeva jooksul.

NB! Antud lahendus sobib ka neile, kes soovivad pulmakutsed ise välja printida, kuid ei oska või ei soovi ise kujundust luua. Anna märku, siis tean teha sobivas formaadis ja suuruses.
Email again: