Fooliumtrükis kutsed kuldselt läikiva tekstiga

Pulmakutsed on esimene samm Teie tähtsa päeva suunas - astume selle koos! :)

Luksusliku välimusega pulmakutsed. Fooliumiga kaetud läikiv tekst annab pulmapäevale väärilise elegantse ja piduliku tulemuse. Klassikaliselt soovitakse lumivalge paberi ja kuldse tekstiga kutseid, aga tegelikult saab läike tooni ISE valida - saada on lisaks kuldsele ka hõbe, roosa, punane, roheline, sinine, lilla, must, valge jne

Kutset saab soovi korral teha ka ümbrikus, klassikaliselt lahtikäiva kaardina või hoopis lisada eksklusiivsust juurde karbi näol.

Hinnakiri:
 1. Fooliumtrükis kutsed taskus, tutikuga
 • tellides 1-10 kutset on hind 12€/tk
 • tellides 11 või enam kutset on hind 10€/tk
  1. Fooliumtrükis kutsed karbis (sahtliga / kaanega)
  • tellides 1-10 kutset on hind 15€/tk
  • tellides 11 või enam kutset on hind 12€/tk

  Kutse tellimiseks palun kirjuta mulle sotsiaalmeedias, e-mailile või allpool oleva kontaktivormi kaudu. Tellimuse kinnitamiseks teen teile ühe näidiskutse, kujundan teie soovide järgi kutse teksti ning teen lõpliku hinnapakkumise ja paneme paika tarneaja.

  Kutsed valmivad 7-10 tööpäevaga. Kui on vaja kiiremini, siis palun küsi üle, kas see on hetkel võimalik.

  Kõik kutsed valmivad koostöös paariga, et tagada parim võimalik lahendus TEIE jaoks. Iga armastuslugu on eriline ja väärib tähistamist!

  Kutsetega samas stiilis on võimalik teha kohakaardid, kingilaegas, külalisteraamat, album, tervitussilt, lauaplaan, küünal, pokaalid jne

  Soovi korral saab tutiku asendada paelaga. Kui soovid kutset teistes värvitoonides, siis kirjuta julgelt :)

  Saada oma mõtted minu poole teele ja loome koos midagi imelist!

  UUDIS! Nüüd on võimalik näidiste ja paberitega tutvuma tulla ka Lillely kontorisse! Lepi külastus kokku meili teel või alloleva vormi kaudu. Tallinn, Värvi tn 5. IV korrus, tuba 430.
  Email again: