Kutsed tasku ja tutikuga

Pulmakutsed on esimene samm Teie tähtsa päeva suunas - astume selle koos! :)

Kaunid peokutsed taskus, valmivad algusest lõpuni käsitööna. Sees ühe- või kahepoolne ruudukujuline kutse teie pulmatoonides. Kutse tekstile on soovi korral lisatud sobivas toonis lilli, lehti vms graafilisi elemente. Valida saate kirjastiili, paigutust ning teksti tooni. Aitan ka teksti koostada. Soovi korral lisame taskule nimed paelaga, saab ka ilma. Tutiku ja paela toonid valime kutse kujundusega sobivad, värvivalik. Soovi korral saab tutiku asendada paelaga.

Kutse hind al. 7€/tk. Lõplik hind oleneb valitud materjalist ning kogusest.

Kutse tellimiseks palun kirjuta mulle sotsiaalmeedias, e-mailile või allpool oleva vormi kaudu. Tellimuse kinnitamiseks teen teile ühe näidiskutse, kujundan teie soovide järgi kutse teksti ning teen lõpliku hinnapakkumise ja paneme paika tarneaja.

Kutsed valmivad ca 14 päevaga. Kui on vaja kiiremini, siis palun küsi üle, kas see on hetkel võimalik.

Kõik kutsed valmivad koostöös paariga, et tagada parim võimalik lahendus TEIE jaoks. Iga armastuslugu on eriline ja väärib tähistamist!

Kui soovid kutsele läikivat teksti (fooliumtrükk), siis loe rohkem siit.

Saada oma mõtted minu poole teele ja loome koos midagi imelist!

UUDIS! Nüüd on võimalik näidiste ja paberitega tutvuma tulla ka Lillely kontorisse! Lepi külastus kokku meili teel või alloleva vormi kaudu. Tallinn, Värvi tn 5. IV korrus, tuba 430.
Email again: