Logi sisse

Sisesta vähemalt üks täht Vajuta otsimiseks ENTER

Pood

3D pildiraam beebi sünniandmetega

49.90

Hea kingiidee värsketele lapsevanematele! Armas ja nunnukas 3D pildiraam tutika beebi nime ja sünniandmetega.

Beebi tuba koos lastepäraste dekoratsioonidega on klaasi taga peidus – seega jagub silmailu aastateks! Pildiraamil on ka jalg, mille najale saab mugavalt seisma panna kas aknalauale, kummutile või riiulile.

Poistele loon võlumaailma sinakates toonides ja tüdrukutele kreemikates, roosakates toonides. Iga ruum tuleb ainueksemplar – loodud just sellele uuele väiksele imele!

Kõik erisoovid, lapse nime ja sünniandmed saab lisada lahtrisse “Lisainfo sinu tellimusele“. Kui soovid raami taha lisada ka pühenduse, kirjuta ka see.

Raami on saadaval kahes mõõdus: ruut 25x25cm või ristkülik A4 21x30cm. A4 raami saab sisustada kas pikkupidi (laius 21, kõrgus 30) või laiupidi (laius 30, kõrgus 21). Oma valiku saad teha allpool.

Kui sul on värvitoonide osas erisoove, siis anna julgelt märku. Kui soovid dekoratsioonide hulka lisada mõne kindla eseme, siis kirjelda oma soovi. Mida personaalsem kingitus, seda parem 🙂

Sünniandmetega dekoratsioon lastetuppa valmib käsitööna personaalselt sulle 5-7 tööpäeva jooksul.

NB! Nendest raamidest vaimustuvad ka vanemad lapsed, nii et võib julgelt kinkida ka tagantjärgi veidi suurematele põnnidele, näiteks 1 või 2 aasta sünna puhul!

Kustuta
Täpsemad juhised üleval toodud tootekirjelduses
Toote kogusumma
Valikute kogusumma
Kõik kokku
Kogus
Toode N/A
Categories ,
Jaga ilu

Lisainfo

Vali sobiv

tüdrukule, poisile

Raami suurus

25×25, A4 pikkupidi, A4 laiupidi

Back to top