Log in

Sisesta vähemalt üks täht Vajuta otsimiseks ENTER

Pood

Fotoalbum peidetud Belgia pistes 85.00105.00
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 28.33

Mälestustelaegas

85.00

Lapsed kasvavad niiii kiiresti! Kogu armsad mälestusesemed nende beebieast mahukasse mälestustelaekasse. Või kingi laegas lapsele, et ta saaks ISE koguda sinna sisse esemeid, mida kalliks peab ja alles hoida soovib.

Mahutab A4 suuruses asjad. Laeka sisemõõt 34x24x18cm.

Laegas on valmistatud tugevast 3mm köitepapist. Karbid katan tapeedi või india paberiga, mis tagab kauakestva ilu. Kaunistamiseks kasutan kvaliteetseid disainpabereid või oma kujundusi trükituna matile fotopaberile.

Laekaid saab teha kõikides värvitoonides, kaunistada armsate mustritega või teha minimalistlikke. Peale saab panna kõikvõimalikke kaunistusi, raami fotole jpm. Sisekaanele saab lisada tasku õnnitluskaartidele. Laekale lisame lapse nime ja sünniandmed. Saab kaunistada ka minu ilusate paberlilledega.

Kui karp läheb kingituseks, saab juurde tellida ka armsa käsitöökaardi, sünnitunnistuse kaaned, laekaga samas stiilis albumi või hoopis miskit muud 🙂 Kirjuta mulle ja leiame koos parima lahenduse!

Ostukorvis lahtrisse “Lisainfo tellimusele” kirjelda palun oma nägemust laeka välimuse osas, mis toone võiks kasutada, millised mustrid meeldiks. Lisa sinna ka lapse nimi, sünniandmed vms, mida soovid laekale lisada. Peale laekumist otsin tellimuse andmete põhjal sobivad disainpaberid, millega laegas katta ning võtan Sinuga ühendust, et lõplik valik teha.

Laegas valmib personaalselt Sulle 7-10 tööpäeva jooksul.

Täpsemad juhised üleval toodud tootekirjelduses
Product total
Options total
Grand total
Kogus
Kategooria
Jaga ilu

Lisainfo

Kas soovid laeka kaanele kaunistuseks paberlilli? (+10€)

jah, ei

Back to top