Logi sisse

Sisesta vähemalt üks täht Vajuta otsimiseks ENTER

Pood

Videokoolitus “Vahapitsatite võlumaailm”

17.90

Sisene koos minuga vahapitsatite imetabasesse võlumaailma. Hoiatus! Sõltuvust tekitavalt mõnus tegevus 🙂

Ma nii naudin vahapitsatite valamist – selles on mingi kummaline rahu sees.

Muuda oma kaardid, kutsed, ümbrikud, trükised, käsitööprojektid ja kingitused silmapaistvaks ja eriliseks! See väike detail annab nii palju juurde!

Videokoolitusel saad teada:

  • milliseid materjale ja töövahendeid sul vaja on, mida milleks kasutatakse
  • erinevad tehnikad vahapitsatite tegemiseks
  • kuidas vahapitsateid kaunistada saab
  • kus vahapitsateid kasutada

Õpi omas tempos, seal kus tahad, siis kui tahad! Videokoolituse materjalid jäävad sulle:)

Kursuse kaustast leiad ka pdf faili, kust on kirjas olulisem info ja lingid, kust saab soetada vajalikke materjale ja töövahendeid.

Kus vahapitsateid kasutada saad? Kaardid, kutsed, ümbrikud, kohakaardid, lauaplaan pulmas, šokolaadide ja kommikarpide kaunistamisel, kingituste pakkimisel, nimesildi lisamiseks, kinkekottidel jne

Koolituse materjalid jäävad sulle, saad neid omas tempos üle vaadata kasvõi mitu korda. Koolitus on videodena salvestatud, eesti keeles (vaata heliga). Koolituse kausta lingi saad peale ostu sooritamist ning saad siis OneDrive kaustast need kas otse ära vaadata või laadida omale arvutisse. NB! Koolituse materjalid on autorikaitse all ja ilma autori nõusolekuta omavoliliselt jagada ei ole lubatud!

Koolituse materjalidele saad ligi kohe peale ostu sooritamist. Hinna sisse on arvestatud 1 vastus sinu kirjale/kõnele, kus saad peale koolituse läbimist küsida vajadusel abi ja nõu, kui soovid mõnda asja üle täpsustada. Vajuta SIIA – näed videot, kuidas koolitust osta ja kuidas materjalid kätte saad (näidis on tehtud teise koolitusega, aga põhimõte on täpselt sama).

Juhul kui makse ei õnnestu või sa ei saa ligipääsu koolituse materjalidele, siis võta julgelt ühendust liisi ät lillely.ee

 

Täpsemad juhised üleval toodud tootekirjelduses
Toote kogusumma
Valikute kogusumma
Kõik kokku
Kogus
Categories ,
Jaga ilu
Back to top