Aitäh! Sinu tellimus muutis minu päeva õnnelikumaks! Ja veel rohkem rõõmustan ma, et jõudsid siia lehele 🙂

Palun jaga mulle tagasisidet oma Lillely kogemuse kohta. See on minu jaoks väärtuslik info, sest ilusad sõnad annavad mulle tiivad ja konstruktiivne kriitika aitab areneda. Minu südamesoov on tõepoolest luua maailma õnnelikkust läbi oma loomingu ilu.

 

Kord kuus, iga kuu esimesel tööpäeval, loosin ma eelmisel kuul tagasisidet jätnud tellijate vahel välja Lillely 25€ kinkekaardi. Kui soovid loosis osaleda, siis palun jäta tagasiside juurde ka oma e-mail, sest võitjaid teavitan kirja teel (saadan kinkekaardi koodi).

 

NB! Jäetud tagasisidet kasutan kodulehel ja sotsiaalmeedias, eesnimega.

Lillely - elegantne ja naiselik
Kui soovid osaleda ka Lillely 25€ kinkekaardi loosis, siis palun jäta mulle oma e-mail. Teavitan sind võidu korral kirja teel.
Jaga oma rõõmu, muret või arvamust. Siin on mõned abistavad küsimused, mis aitavad sul alustada 🙂 Loomulikult ei pea sa kõigile vastama. Kas ostu sooritamine e-poest oli mugav? Kas tootekirjeldused olid arusaadavad ja fotodelt oli lihtne näha toote kõiki omadusi? Kas pakk oli kätte saades kena ja terve? Kas toode oli pakitud nii, et sul oli rõõm seda avada? Kas toode vastas sinu ootustele? Mida soovitaksid mulle, et saaksin teinekord veel paremini sinu tellimuse täita? Kas soovitaksid Lillely-d ka oma tuttavatele? Ja minu jaoks kõige olulisem küsimus - kas Lillely tellimus muutis sind kasvõi hetkeks õnnelikumaks? 🙂

Soovid kõige esimesena saada infot Lillely uute toodete kohta? Või hoopis inspiratsiooni ja nõuandeid eriliste kingituste tegemiseks (sõltuvalt hooajast ja tähtpäevadest). Siis liitu Lillely uudiskirjaga – kõige õnnelikumad uudised jõuavad sinuni max 1x kuus.

Pulmatooted

Käsitöökaardid

Kingiideed

Leia Lillely sotsiaalmeedias:

Keri üles