Lillely sai alguse armastusest lillede ja paberi vastu.
Mina olen Liisi Kurvits - Lillely asutaja ja loomingu autor. Olen paberikunstnik, kujundaja ja koolitaja.

Isetegemine on mulle alati meeldinud, aga augustis 2020 avastasin enda jaoks paberikunsti ning sellest ajast peale hakkasin ennast selles valdkonnas teadlikult harima. Õige pea oli mul olemas enamik vajalikke töövahendeid, hulk töövõtteid selged ja pea ideid täis. Olen siiralt tänulik, et mul on olnud kliente, kes on minu kätesse usaldanud palju erinevaid põnevaid ja ilusaid tellimusi. Tänu teile saan teha seda, mida armastan!

 

Paberikunst on minu kirg ja käsitöö minu elustiil. See on võimalus teostada oma ideid, areneda inimesena, luua ilu, kohtuda toredate uute inimestega.

 

Aasta hiljem sain ma omale digitaalse lõikamismasina Cricut, mis andis mulle veel laiemad võimalused oma ideid teostada. Avastasin siis enda jaoks senitundmatu vinüülkleebiste maailma.

 

Oma kaartidele olen algusest peale pakkunud teksti trükki. Mida aeg edasi, seda rohkem tekkis mul huvi teksti kujundamise vastu, et minu kaardid oleks ka seest kaunid ja omapärased. Kujundamishuvi on järjest süvenenud ning oskused täienenud. Nüüd teen kõik kujundused oma töödele ise, nii on minu looming veelgi omanäolisem ja ainulaadsem.

 

Olen selle kõige kõrvalt ka ema oma kahele väikesele pojale ning kaaslaseks ühele eriti ägedale mehele. Mul on põhjust olla õnnelik ja tänulik!

 

Mul on tohutult ideid ja oskusi, aga kahjuks mitte piisavalt aega, et neid kõiki teostada! Seega, kui sul on mõni mõte, aga tehtud tööde alt seda ei leia, ära kõhkle! Kirjuta mulle ikka ja loome üheskoos midagi imelist!

Lillely väärtused

Õnnelikkus – minu jaoks on kõige olulisem luua läbi oma loomingu maailma juurde ilu ja õnnelikkust. Ma naudin seda rõõmu, mis inimestes tekib, kui nad oma tellimuse kätte saavad ja ka seda rõõmu, mis tekib kingisaajates. Iga tellimus valmib mõeldes selle saajale, et see oleks maksimaalselt ilus ja eriline, nagu tema ise.

 

Kvaliteet – panen suurt rõhku kvaliteetsete töövahendite ja materjalide soetamisele. Kõik minu töödes kasutatavad materjalid on hoolikalt valitud paljude seast.

 

Personaalsus – minu siiras soov on pakkuda personaalset ja sõbralikku suhtlust ning just sinu soove arvestavaid tooteid. Mulle meeldib inimestega suhelda! Valida saab värvitoone, kuju, suurust, kirjastiili, paigutust jne jne. Ja tihtipeale kõige ägedamad tööd valmivadki just nii, et kliendil on mõte ja minul on mõte ja need kaks kokku on lihtsalt üks suurepärane mõte 🙂

 

Ainulaadsus – soovin pakkuda parimat kvaliteeti, ainulaadseid ja kordumatuid kunstiteoseid, mis on personaalsed ja valmivad koostöös tellijaga. Soovin, et iga minu töö oleks eriline ja isemoodi, just nagu tema tellija. Igaüks meist väärib parimat, tunnet et tema nimel on pingutatud!

 

Korrektsus – Lillely looming on elegantne ja naiselik, samas vastupidav. Olen oma loomult puhtust ja täpsust armastav ning seda on näha ja tunda ka minu loomingus. Ei mingeid liimijälgi, narmendavaid paelaotsi, rebenenud paberit – kõik peab olema perfektsuseni viimistletud!

 

Olen tänulik igaühele, kes toetab oma ostuga minu unistuste täitumist ja annab võimaluse teha tööd, mida armastan üle kõige! Aitäh aitäh aitäh!

Kinkides õnnelikkust,

Liisi

Lillely Facebookis