Koolitused käsitöömeistrile

Käsitöömeistrid on leidlikud. Jah, me suudame iseseisvalt selgeks õppida väga palju asju. AGA, see ei pea nii raske olema! Luba ma aitan sul aega (ja närve) säästa jagades sulle KÕIKI oma teadmisi ja kogemusi.

 

Aeg-ajalt on tore käia grupiga koos meisterdamas töötubades, kuid mõned keerulisemad tehnikad, programmid, töövahendid on parem selgeks õppida 1:1-le personaalsel koolitusel.

 

Siin sa ei pea kellegi teise tempos püsima, sa saad õppida täpselt seda, mida sinul parasjagu vaja on, sinu tempos, sinu oskusi ja huve arvesse võttes. Sa saad küsida kõige kohta, põrgatada mõtteid/ideid ja õppida vajalik oskus päriselt selgeks, et siis oma hobiga lisasissetulekut teenida või oma peret ja lähedasi üllatada ägedate meisterdustega.

 

Ma saan sulle olla toeks. Enam ei pea sa üksi pusima!

 

Tean omast kogemustest, kui väga on vahel vaja “oma” inimesega rääkida. Suhelda kellegagi, kes on sinu valdkonnas ja tunneb kõiki neid samu rõõme ja muresid, mis sinagi.

Tutvu võimalustega

personaalne
1:1-le koolitus

Broneeri personaalne kohtumine Tallinnas, minu Värvi 5 asuvas stuudios. Siin saame kahekesi koos läbi teha vajalikud töövõtted, näitan sulle ära kõik materjalid ja töövahendid, teeme selgeks programmid, tutvume masinatega, põrgatame ideid jne jne. Sina valid teema, soovi korral saame kombineerida ka mitut.  Õpime sinu tempos, täpselt seda mida sinul on vaja ning võttes arvesse sinu praeguseid oskusi, huvisid, mõtteid, soove.

personaalne koolitus veebis

Kui sul ei ole võimalik tulla minuga kohtuma Tallinnasse kohapeale, kui sooviksid siiski nõu ja tuge, siis mõned teemad saame õppida või arutada ka veebikohtumise teel Zoom vahendusel. Kohtumisel oleme meie kaks ja arutame või õpime täpselt seda, mida sinul on parasjagu vaja. Saab kombineerida ka mitu erinevat teemat.

õpi ise - videokoolitused

Lillely videokoolitustega saad õppida erinevaid tehnikaid ja omandada kasulikke oskusi oma kodust lahkumata. Kõik videokoolitused on põhjalik õppematerjal, mida saad üle vaadata korduvalt ning kaasa tuleb alati ka kirjalik juhend, lisaks nimekiri (koos linkidega) kasutatud materjalidest ja töövahenditest. Videokoolitused on eesti keeles, filmitud pealtvaates (või ekraanisalvestus), et avaneks sama pilt nagu sulle.

Jagan kasulikku infot käsitöömeistrile:

lillely youtube videod

fb grupp käsitöömeistrile

kasulikku lugemist

Tagasiside koolitustele

"Väga hea koolitus oli, lihtsasti arusaadav inimesele kes ei jaga väga tehnikat ja programme. Ja see osa ka meeldis, et sul olid need osad jagatud eraldi. Põhiosad ja lisad. Lihtsam on jälgida ja otsida hiljem, kui pole kõik ühes videos. Aitäh sulle."
Relika
fontide videokoolitus
“Armas Lillely! Suur suur aitäh sulle! Ma kohe ei tea kust alustada. Sa oled väga inspireeriv, innustav ja kaasaelav. Sinu nippide ja teadmiste jagamine on mind palju aidanud. Olen tellinud hetkel 2 videokoolitust ja olen nii väga rahule jäänud. Koolitused on väga hästi ülesehitatud ja kõik on nii hästi lahti seletatud, sind on nii hea kuulata kohe. Kindlasti on plaanis võtta mõned videokoolitused veel! Ja ootan enda külalisteraamatu tegemise tundi!”
Triin
fontide + kartongist karpide videokoolitused
Tänan ka sind mõnusa ja hariva päeva eest. Oled nii siiras ja tore inimene! Hea meel, et su üles leidsin. Karpe tulin eelkõige tegema sellepärast, et sarnaneb kõige rohkem märkmiku kaante tegemisega ja äkki kunagi ehk saab sellist väiksemat laegast ka märkmikuga kuidagi komplekteerida või kingikomplektina pakkuda. Sain selle tegemise juures teada mis vahendid on kasulikud ja võiksid ka mul olemas olla, lisaks palju nippe ja trikke ning kasulikke linke. Mulle meeldis, et sain lõpuks kellegi targemaga oma märkmiku mõtteid põrgatada ja aitasid kaasa mõelda. Lisaks tõid nii põnevaid mõtteid ja ideid ise ka välja ning mul suur tuhin igast variante katsetama nüüd hakata. Eile kui lahkusin, hakkasin ka kohe veebipoodides tuuseldama ja vajalikke asju välja otsima 😃 Nii lahe selline pisik praegu küljes. "Alusta kindlasti enne, kui oled valmis ja ära otsi kohe täiuslikkust, muidu pole millegi poole ju enam püüelda 😉" - nii õige ja innustav lause! Suur kummardus ja aitäh sulle!"
Krislin
Köitepapist laegas + konsultatsioon
Juba ootan, millal saan uuesti albumit tegema hakata. Aitäh sulle veelkord, oli väga tore koolitus ja nii mõnusalt vabalt sai rääkida
Kaisa
Liimköites albumi koolitus

kes ma olen?

Elukutseline paberikunstnik, kujundaja, koolitaja, ema, ettevõtja, unistaja, käsitööentusiast, naine

Olen paberikäsitööd teinud nüüd 3 ja pool aastat. Aasta peale alustamist sain omale ka Cricut digitaalse lõikamismasina ning alustasin toorikute personaliseerimisega. Selleks, et minu looming teistest eristuks ning minu käsitööettevõte silma hakkaks tegin, omale selgeks Canvas kujundamise.

 

Lisaks olen väga palju aega panustanud selleks, et saada paremaks  valdkondades, mis käsitööettevõtlusega kaasnevad: tootefotode tegemine, brändi loomine, turundus ja müük, sotsiaalmeedia, videode monteerimine, kodulehe tegemine.

 

Ilmselt on raske leida ka materjali või tehnikat, mida ma katsetanud ei oleks. Ma olen olnud algusest peale pidevaltoma teadmisi ja oskusi täiendanud ja ühel hetkel tundsin, et olen valmis jagama neid ka teistega.

 

Sain aru, et käsitöötegijatel on tihtipeale samad mured ja rõõmud, tihti tunneme end üksi ja vajame suhtlust sama valdkonna inimesega, sest ainult tema suudab päriselt mõista, mida sa läbi elad ja tunned. Nii otsustasingi, et on aeg luua üks avameelne YT kanal ja FB grupp, kus kõigest sellest vabalt rääkida saab.

Keri üles