Paberlilledega pildiraamid ja seaded seinale / vaasi

Paberlilled mängivad minu loomingus ja elus üldisemalt väga suurt rolli. Lilledega kaunistatud pildiraamid või lilleseade seinal/vaasis muudab iga kodu kaunimaks, hubasemaks ja erilisemaks.

Iga minu töö on ainulaadne ja kordumatu, loodud just nendes toonides, nagu Sulle meeldib ja Sinu koju sobib. Paberlilledega ei ole piiranguid, võid teha ükskõik mis tooni, mis suuruses ja millises kombinatsioonis. Lilled saavad olla pitsilised, läikivad, hiigelsuured - lase fantaasial lennata. Muuda oma kodu pilkupüüdvaks ja naudi õite ilu läbi aasta Lillely lilleliste pildiraamide või sisustuspiltidega.

Küsi pakkumist ja loome Sinu koju, kontorisse või peole midagi imelist! Lillely - ilu, mis püsib!


PS! Paberlilled on palju tugevamad ja püsivamad, kui esialgu arvata oskaks - ka mina üllatusin, kui paberikunstiga algust tegin! Küll aga peab arvestama, et paberi omadust ja välimust muudavad niiskus ja otsene päikesevalgus (värv võib tuhmuda, kui hoida aknalaual). Muus osas paber pirtsakas pole :) Mis oleks veel mugavam, kui õied läbi aasta, mida kastma ei pea ja paneb Sinu külalised imetlusest õhku ahmima!

Saab teha väikseid pilte, mis seisavad jala peal (pildiraamis); saab teha seadeid seinale; juurde saab soovi korral lisada tekste; ja kui ruumi on ja eelarve lubab, saab teha ka kollektsiooni mitmest pildist või ühe suurema.

Paberlilli saab panna ka vaasi või luua nendest statsionaarne seade karpi. Paberlilledega saab kaunistada ka nimetähti, mis on kaunis sisustuselement lastetuppa, pulmapeole või kingituseks.

Kingituseks sobib ka üks suurem lilleõis, mille varre külge saab lisada õnnesoovi, koha kingirahale/kinkekaardile.

Email again: