Minust

Tere! Mina olen Liisi - Lillely asutaja ja loomingu autor. Mul on väga hea meel, et oled leidnud tee Lillely kodulehele!

Lillely sai alguse armastusest lillede ja paberi vastu. Isetegemine on mulle alati meeldinud, aga augustis 2020 avastasin enda jaoks paberikunsti ning sellest ajast peale hakkasin ennast selles valdkonnas teadlikult harima. Õige pea oli mul olemas enamik vajalikke töövahendeid, hulk töövõtteid selged ja pea ideid täis. Olen siiralt tänulik, et mul on olnud kliente, kes on minu kätesse usaldanud palju erinevaid põnevaid ja ilusaid tellimusi. Tänu teile saan teha seda, mida armastan!

Paberikunst on minu kirg. Minu jaoks ei ole see lihtsalt töö. See on võimalus teostada oma ideid, areneda inimesena, luua ilu, kohtuda toredate uute inimestega. 

Aasta hiljem sain ma omale digitaalse lõikamismasina Cricut, mis andis mulle veel laiemad võimalused oma ideid teostada. Avastasin siis enda jaoks senitundmatu vinüülkleebiste maailma.

Oma kaartidele olen algusest peale pakkunud teksti trükki. Mida aeg edasi, seda rohkem tekkis mul huvi teksti kujundamise vastu, et minu kaardid oleks ka seest kaunid ja omapärased. Kujundamishuvi on järjest süvenenud ning oskused täienenud.

Olen selle kõige kõrvalt ka ema oma kahele väikesele pojale ning kaaslaseks ühele eriti ägedale mehele.
Mul on põhjust olla õnnelik ja tänulik!


Mul on tohutult ideid ja oskusi, aga kahjuks mitte piisavalt aega, et neid kõiki teostada!
Seega, kui sul on mõni mõte, aga tehtud tööde alt seda ei leia, ära kõhkle! Kirjuta mulle ikka ja koos leiame parima lahenduse!

Aitäh, et oled siin ja loodan väga, et saame juba õige pea tuttavaks ning loome koos midagi imelist!


PS! Kui soovid minust pikemalt lugeda, siis vajuta siia :)