Log in

Sisesta vähemalt üks täht Vajuta otsimiseks ENTER

Paar puu all 8.0010.00

Digikutsed

50.00100.00

Digikutse ehk e-kutse on kaasaegne alternatiiv paberkutsetele. Digitaalse kutsega saab kiirelt ja ilma lisakuludeta saata info peokülalistele e-maili teel või läbi sotsiaalmeedia sõnumite. Digikutse kasuks räägib ka soodsam hinnaklass, sest materjalikulu puudub 🙂 Samuti pakub digitaalne kutse rohkem võimalusi kui klassikaline paberkutse, näiteks animeeritud liikuvad tekstid või taustamuusika. Saab lisada ka fotosid.

Kujundan digikutseid vastavalt teie soovidele. Lase fantaasia valla ja loome üheskoos midagi imelist!

Hinnakiri:

  • Lihtne üheleheküljeline digikutse 50€ – sobib siis, kui ei ole vaja ära mahutada väga palju infot kutsele
  • Nimelised ehk personaalsed digikutsed 80€ – ühe- või kaheleheküljeline kutse. Nt esilehel teie nimed, kuupäev, asukoht ja kellaaeg. Teisel lehel külaliste nimed ja lisainfo.
  • Animeeritud digikutse 100€ – kutse tekst jm graafilised elemendid on võimalik panna ka liikuma ja/või lisada taustamuusika

Otsin teie soovide järgi sobivaid värvitoone, graafilisi elemente, pilte, fonte ning sätin nad ühtseks tervikuks, mida on ilus vaadata nii arvutiekraanilt, kui ka mobiilist. Oleme kogu loomeprotsessi ajal kontaktis ja saate kaasa rääkida.

Saate kõrge kvaliteediga png ja pdf failid, mida saab saata peokülalistele e-maili teel või sotsiaalmeedias. Animeeritud kutsed on MP4 formaadis.

Digikutsed valmivad 10-14 tööpäeva jooksul.

Tellimiseks vali sobivad kutsed rippmenüüst ja kirjuta lahtrisse “Lisainfo sinu tellimusele” omapoolne nägemus kutsest. Lisa ka kõik vajalik info, nimed, kp, asukoht, kellaaeg jne. Kui soovisid personaalseid kutseid, saada palun külaliste nimekiri e-mailile liisi ät lillely.ee

NB! Antud lahendus sobib ka neile, kes soovivad pulmakutsed ise välja printida, kuid ei oska või ei soovi ise kujundust luua. Anna märku, siis tean teha sobivas formaadis ja suuruses.

Kustuta
Täpsemad juhised üleval toodud tootekirjelduses
Product total
Options total
Grand total
Kogus
Toode N/A
Kategooria
Jaga ilu

Lisainfo

vali sobiv

üheleheküljeline digikutse, nimelised digikutsed, animeeritud digikutse

Back to top