Tasu kolme võrdse maksena 3 x 28,33

Fotoalbum peidetud Belgia pistes

85,00155,00

Taaselusta ilusaid mälestusi vaadates fotosid erilistest hetkedest. Käsitööna valminud fotoalbumist pilte vaadata on hoopis teine tunne, kui telefoni või arvutiekraanilt. See on ehedam, rohkem emotsioone pakkuv. Albumis saad sa soovi korral juurde lisada ka selle, kus ja millal foto tehtud on või mis tundeid sa sel hetkel tundsid, mis mõtteid mõlgutasid. Ideaalne lahendus pulmafotode hoiustamiseks, reisifotodele, perefotodele jne.

Peidetud Belgia piste tunnusmärgiks on kaunis muster, mis tekib kaanedetailide kokku õmblemisel paelaga. Iga lehekülg õmmeldakse ükshaaval albumisse.

Klassikalise A4 suuruses fotoalbumi sisulehed on 28,5 x 21cm, enamasti helevalged või loodusvalged 300g kartongist. Saab teha ka muid toone, nt must.

Kaaned valmivad tugevast 3mm köitepapist, kaetud tapeedi vms vastupidava materjaliga ning kaunistatud tellija soovide järgi.

Hinnakiri:

  • 20lk – 85€ – mahutab ca 80 fotot*
  • 25lk – 90€ – mahutab ca 100 fotot*
  • 30lk – 95€ – mahutab ca 120 fotot*
  • 35lk – 100€ – mahutab ca 140 fotot*
  • 40lk – 105€ – mahutab ca 160 fotot*

Lisaks saab tellida albumiga sobivas suuruses laeka, mis on kaunistatud albumiga samas stiilis (kaanele saan lisada ka käsitööna valminud paberlilli). Laegas 45€; laegas + minimalistlik kaart 50€

* foto suurus 10x15cm

Albumil on fotode kaitseks läbipaistvad vahelehed (kalka), sisekaanele saab lisada pühenduse, nimed, kuupäeva vms olulise info. Kaane kujunduse ja kaunistused lepime kokku personaalselt. Kõik mõtted ja soovid seoses kujundusega saad lisada lahtrisse “Lisainfo sinu tellimusele“. Kirjuta sinna palun ka tekstid, mida ja kuhu soovid. Abiks on kui lisad vähemalt 1-2 värvitooni, mida albumi dekoreerimisel kasutada. Otsin sinu soovidele vastavalt mustreid ja disaine ning saame siis välja valida sobivaima.

Album valmib personaalselt sulle 7-10 tööpäeva jooksul.

Fotod saad albumisse kleepida nt fotoliimiga, kahepoolse teibiga või spetsiaalsete kleebitavate fotonurkade abil (ei ole kaasas). Fotodele saad soovi korral ise juurde kirjutada tekste.

Kui album läheb kingituseks, saad soovi korral juurde tellida ka ilusa käsitöökaardi. Leiad need siit.


LK arv

20, 25, 30, 35, 40

Karp albumile

ei soovi, jah, palun, karp + kaart

Keri üles