Käsitöökaart foto ja lilledega

25,00

Pidulikud, personaalsed, rikkalikult kaunistatud käsitöökaardid on loodud olulisteks sündmusteks. Olgu siis pulmad, juubel, lapse sünd või uue kodu saamine.

Kaardi mõõt on 11x21cm. Kaardile on lisatud foto kingisaaja(te)st, mis on rikkalikult kaunistatud käsitsi valmistatud paberlilledega, lisaks lehed, pitsi ja pärleid. Sees soovi korral rahatasku ning kaunilt kujundatud ja prinditud õnnesoov. Kaanele saab lisada ka kingisaaja nime(d), vanuse või kuupäeva.

Põhivärvi valib klient, muud detailid sobitan vastavalt põhivärvile ja sündmusele. Kõik soovid ja mõtted seoses kaardiga saad lisada ostukorvis lahtrisse “Lisainfo tellimusele“. Abiks on, kui kirjutad ühe värvitooni, mida kindlasti kasutada, kingisaaja nime, õnnesoovi kaardile ja õnnitlejate nimed. Foto kaardile saab saata e-mailile liisi ät lillely.ee peale tellimuse esitamist.

Sobiva õnnesoovi leiad siit!

Käsitöökaart valmib personaalselt sulle 3-5 tööpäeva jooksul. Lisandub transpordi aeg. Kui vajad kaarti kiiremini, siis kirjuta mulle ja täpsustame üle, kas see on hetkel võimalik.

Iga töö ainulaadne ja eriline!


Kaardi toon

kreemikas valge, roosakad toonid, sinakad toonid, valge ja roheline, helelilla, erisoov – kirjutan ostukorvi

Rahatasku

Jah, Ei

Keri üles