Log in

Sisesta vähemalt üks täht Vajuta otsimiseks ENTER

Pood

Plahvatav karp-kaart pulmadeks

30.0035.00

Üllata pruutpaari tähtsal päeval millegi erilisega!

Garanteeritud WOW-efekt 🙂

Valmistan käsitööna efektseid “plahvatavaid” karp-kaarte. Kui kaane pealt ära tõstad “hüppavad” kaardi neli külge lahti ning paljastavad imeilusa üllatuse. Võimalik teha paljudes eritoonides. Karbi keskele on võimalik lisada kas rahatasku või väike kaanega kinkekarbike kingituse jaoks.

Karbi mõõt on 10x10x10cm.

Karbi kaunistan nii seest, kui väljast. Karbile lisan pruutpaari nimed ja pulmakuupäeva. Kujundan ja prindin ka õnnesoovid. Sobiva õnnesoovi leiad siit!

Kõik soovid ja mõtted seoses karbiga saad lisada ostukorvis lahtrisse “Lisainfo tellimusele“. Sinna lisa palun ka õnnesoov, nimed, pulmakuupäev, õnnitlejate nimed ja muu oluline info. Aitäh! Mida personaalsem karp saab, seda suurem üllatus! Mõtle läbi, ehk saab karbile lisada detaile, mis seostuvad kingisaajaga – lemmikvärv, hobi, töö, midagi, mis nednega kohe seostub ja neile kindlasti meeldiks.

NB! “Plahvatav” karp-kaart valmib 5-7 tööpäeva jooksul personaalselt sulle. Lisandub transpordi aeg. Kui vajad kaarti kiiremini, siis kirjuta mulle ja täpsustame üle, kas see on hetkel võimalik!

Kustuta
Täpsemad juhised üleval toodud tootekirjelduses
Product total
Options total
Grand total
Kogus
Toode N/A
Categories ,
Jaga ilu

Lisainfo

Vali kujundus

rahataskuga, väikse kinkekarbiga, erisoov (kirjeldan)

Back to top