Pulmalogo / pulmavapp

25,0050,00

Pulmalogo või pulmavapp on teie unikaalne pulmapäeva sümbol, mida saab kasutada kõikidel pulmapäevaga seotud trükistel. Kui eelistate minimalistlikke pulmakutseid, kuid soovite lisada eripära ja pidulikkust, siis pulmalogo sobib selleks ideaalselt. Lisab i-le täpi 🙂

 

Klassikaliselt lisatakse mõni neist:

  • teie nimetähed ehk initsiaalid
  • eesnimed VÕI eesnimed + initsiaalid
  • uus ühine perekonnanimi
  • pulmakuupäev
  • miks mitte ka peokoht
  • mõni teile tähenduslik mõte või sõnum

Pulmalogo saab hiljem kasutada kõikidel pulmadekoratsioonidel ja -trükistel – digikutsel, pulma veebilehel, kutsetel, tervitussildil, istumisplaanil, pulmaküünlal, vannete kaantel, külalisteraamatul, kingilaekal, sõrmuste karbil, kleebistel, siltidel, pulmafotode albumil, vahapitsatil, abielutunnistuse kaantel jne jne.

 

Populaarsust koguv pulmalogo muudab minimalistlikus stiilis kutsed omanäoliseks ja pidulikuks ning aitab ka teie peodekoratsioone isikupäraseks ja teile omaseks muuta.

Valida saate olemasolevate kujunduste seast või tellida oma erisoovide järgi.

 

Muuta saab:

  • kirjastiili
  • värve

Teen teile olemasoleva kavandi põhjal kolm näidist, kasutades erinevaid fonte ja sättides paigutust nii, et see sobituks just teie nimedega ning sisaldaks kogu infot, mida soovite sinna panna.

Lahtrisse “lisainfo sinu tellimusele” kirjelda palun võimalikult täpselt oma ootusi pulmalogole (stiil, värvid, mida kirjutame jne). Kui teile galeriist hakkab mõni kujundus väga meeldima, siis lisa siia ka kujunduse number (võid lisada ka mitu eelistust). Palun kirjutage ka kus te soovite logo kasutada. Näiteks vahapitsatite jaoks on logo tegemine veidi teistmoodi ja siis tean sellega kohe arvestada.

 

Kui ei leia sobivat näidiste hulgast, siis otsin teie soovidele vastavaid elemente, millest loome teile täiesti uue ja unikaalse sümboli 🙂

 

Logo valmib personaalselt teile 5-7 tööpäeva jooksul. Logost saate omale pdf (parim printimiseks) ja png ja svg (läbipaistva taustaga) failid.

 


Vali sobiv

valmis kujundus, uus kujundus

Keri üles