Saa sõbraks digitaalse lõikamismasinaga Cricut

50,00

Digitaalne lõikur Cricut võimaldab sul luua väga palju erinevaid, omapäraseid käsitööprojekte. Näen väga palju seda, et inimesed ostavad selle võrdlemisi kalli masina ja panevad paar kuud hiljem masina müüki. Või siis ei hakkagi kasutama, sest neil on mingi hirm. Kahju on vaadata, et oskamatusest masinaga ümber käia loobub nii palju potentsiaalselt ägedaid käsitöömeistreid! Mina aitan sul igasugusest hirmust üle saada ja teen su Cricutiga sõbraks!

Mõned näited, milliseid materjale Cricut lõikab – vinüülkleebised, triigitavad kleebised, paber, kartong, glitterkartong, kunstnahk, kangas

Koolitus sobib sulle suurepäraselt ka ENNE digitaalse lõikamismasina ostu. Tule proovi ja katseta kõik läbi. Nii saad teada, millist masinat sul vaja on (ja kas üldse), saad läbi proovida erinevaid materjale ja teha masinavaliku palju suurema enesekindlusega ning teadmisega, et see ei jää sul seisma ja et sa ei ole raha kulutanud mõtetute lisavidinate peale.

Koolitusel:

  • räägin, kust osta Cricut masinat, millist mudelit sa vajad, milliseid lisasid vaja on
  • näitan sulle ära kõige vajalikumad funktsioonid Cricut Design Space programmis
  • teeme läbi kleebise lõikamise ja paigaldamise, triigitava kleebise paigaldamise, teeme paberist väljalõikeid
  • koolitusel lähtume eelkõige sellest, mida sina masinaga teha soovid – tegeleme personaalselt sinu jaoks oluliste teemadega
  • NB! Mul on olemas Cricut Expore Air 3 – st et ma ei saa lõigata vineeri ja graveerida – nende jaoks on vaja mudelit Maker (kohapeal neid näiteid läbi teha ei saa koos, aga koolitus sobib sulle sellegipoolest)

Kui sul juba on Cricut, aga sa ei ole temaga sõbraks saanud – tule koolitusele ja ma garanteerin, et peale meie kohtumist tahad sa kohe meisterdama minna, sest sul on olemas vajalikud teadmised ja oskused.

Peale koolitust saadan sulle ka pdf faili kõige olulisema infoga, et oleks kodus ka hea meelde tuletada. Kasutatud materjalid on hinnas!

Koolitus toimub personaalselt sinuga. Kui soovid tulla koos tütre/ema/sõbranna/kolleegiga, siis ka see on võimalik. Kui tulete koolitusele kahekesi, on hind inimese kohta 40€. Anna sellest märkustes teada broneeringut tehes. Aitäh! NB! Varu aega ca 2 tundi.

Koolitus toimub Tallinnas, Värvi 5. A korpuse 4 korrus, ruumis 430 sinu valitud kuupäeval ja kellaajal. Broneeringu saad teha siit:

Koolituse eest saad tasuda kohapeal sularahas või arve alusel ülekandega.

NB! Kui sa ei saa koolitusel kokkulepitud ajal osaleda, siis palun anna sellest märku vähemalt 2h enne algust. Aitäh!

Keri üles