Tervitussilt

35,0095,00

Loo peomeeleolu ja anna külalistele märku, et nad on jõudnud õigesse kohta kauni tervitussildiga. Klassikaliselt lisatakse siia teie nimed, kuupäev ja soovi korral ka mõni tähenduslik lause või lihtsalt “Tere tulemast”.

Klassikaline tervitussilt on mõõdus 50x70cm või 60x90cm. Väiksemasse asukohta ja peole sobib ka 30x40cm.

Tervitussilt kujundatakse vastavalt teie soovidele. Valida saab värvitoone, kirjastiili, paigutust, graafilisi elemente (nt lilled jne).

Hinnakiri:

  • ainult väljatrükk (kujundus + väljatrükk) – A = 35€ / B = 55€ / C = 65€
  • väljatrükk pildiraamis (kujundus + väljatrükk + sobivas toonis raam + raami paigutamine – valge, kuldne, puidutooni, must ) – A = 55€ / B = 85€ / C = 95€
  • fotokapa (kujundus + väljatrükk fotokapale) – A = 50€ / B = 75€ / C = 85€

* A = 30x40cm / B = 50x70cm / C = 60x90cm

NB! 50×70 ja 60×90 mõõdus silte on võimalik kätte saada vaid kulleriga või ise järele tulles (Tallinnas, Värvi 5 või Tabasallu), ei mahu pakiautomaati.

Tellimiseks vali sobivad valikud rippmenüüst ja kirjuta lahtrisse “Lisainfo sinu tellimusele” teie nimed, kuupäev ja kõik muu oluline info, mida sildile soovite, samuti meelepärased värvitoonid. Palun lisa ka see, kas soovid tervitussilti pikkupidi/vertikaalselt või laiupidi/horisontaalselt.

Hinnas:

  • kirjastiilide näidised
  • 3 erineva paigutusega kujundust
  • otsin teie soovidele vastavalt sobivaid graafilisi elemente (nt lilled vms)
  • organiseerin väljatrüki trükikojast
  • kui valite koos raamiga, siis soetan raami ja panen väljatrüki ise raami ära ka

Sama kujundusega on võimalik teha ka teisi silte: istumisplaan, kohakaardid, lauanumbrid, menüüd jne

Väljatrükk tehakse siledale helevalgele kartongile (nagu poster). Fotokapa on piisavalt tugev, et ilma raamita püsti panna (nt molbertile vms). Kui teil on omal olemas sobivas suuruses fotoraam, piisab kui tellite vaid kujunduse ja väljatrüki ning saate fotoraami taaskasutada peale pidu. Väljatrükki on võimalik ka seinale kinnitada kleeplindi või kleepmassi abil, aga kaunim jääb ikka raamis või fotokapal 🙂

Tervitussilt valmib personaalselt sulle 10-14 tööpäeva jooksul.


vali sobiv

ainult väljatrükk, väljatrükk raamiga, fotokapa

suurus

30x40cm, 50x70cm, 60x90cm

Keri üles