Unistuste laegas

54,9069,90

Unistamine on esimene samm suurepäraste saavutusteni! Imelised asjad saavad alati alguse kellegi unistusest. See laegas on koht, kuhu laps, neiu/noormees või miks mitte ka täiskasvanu, saab koguda endale olulisi asju – esemeid, mis neid inspireerivad ja aitavad unistusi täita või hoida mälestusi, mis on väärtuslikud.

 

See on salajane, isiklik ja personaalne laegas, mida saab kasutada endale oluliste mälestuste ja unistuste, mõtete, märkmiku, fotode jm hoiustamiseks. Laeka sisu aja jooksul muutub, sest selle omanik kasvab ja tema unistused ka. Las see laegas olla reisikaaslaseks läbi seikluse nimega õnnelik elu.

 

Laekasse saab panna näiteks oma esimese armastuskirja, esimese medali, tunnistuse mõne olulise saavutuse kohta, ajalehe väljalõikeid, lemmikretsepte, kasutatud pileteid, mis tekitavad mälestustereisi õnnelikku aega, tähendusrikkaid fotosid, päeviku/märkmiku, joonistusi jne jne.

 

Laeka mõte on anda selle omanikule võim ise otsustada, mis sinna sisse läheb ja ka seda kes selle laeka sisu näeb (kui üldse). Et oleks üks privaatne koht, kus keegi ei anna hinnanguid. Koht, mis on 100% tema oma.

 

Laegas valmib ajale vastupidavast materjalist – tugev köitepapp, mis on kaetud tapeedi vms kauakestva materjaliga. Laeka kaunistan vastavalt tellija ja laeka saaja soovidele. Laekad viimistlen pigem neutraalsemates toonides ja mitte väga “lapselikult” – mõttega, et see laegas meeldiks selle omanikule ka siis, kui ta on juba vanem – et see saaks olla kaaslane kogu eluks.

 

Laeka sisemõõt on 24x19x12 cm. Soovi korral on võimalik laeka mõõte +/- 2cm igas suunas muuta. Anna oma soovist märku.

 

Laekasse lisan pühenduse. Valida saab, kas see läheb laeka sisekaanele või eraldi kaardile. Laekale lisan ka omaniku nime ja soovi korral inspireeriva sõnumi.

 

Laekale lisaks saab tellida ka magusa ampsu (geisha kommid 150g või 100g piimašokolaadi) ning tüdrukutele ka mulberry siidist kvaliteetse patsikummi (valge või roosa).

 

Omalt pool lisan igale laekale kingituseks mini mullitaja, sest mullide puhumine on üks lapsepärane tegevus, mis on minuga kaasas käinud kogu elu ning naudin seda ka täiskasvanuna. Et pakkuda seda lapselikku elevust ka teistele, soovin selle pisikese kingituse õnnemullide näol pakkuda ka laeka saajale 🙂

 

Tellimiseks:

  • tee rippmenüüst vastavad valikud
  • kirjuta lahtrisse “Lisainfo sinu tellimusele” millistes värvitoonides laegast soovid
  • lisa tekst/pühendus ja laeka omaniku nimi
  • kui sul on erisoove, siis lisa ka need 🙂

Sobiva õnnesoovi kaardile leiad siit!

 

Laegas valmib personaalselt sulle 10-14 tööpäeva jooksul. Lisandub transpordi aeg. Kui vajad kingitust kiiremini, siis kirjuta mulle liisi@lillely.ee ja täpsustame üle, kas see on hetkel võimalik.

 

 

Kersti kirjutas: “Oh, armas Liisike, Sa oled tõesti nagu Pöial-Liisike, tõeline imeline🤍🩷Laegas on armsalt kaunis ja kaardike nii habras õrn- kogu sisu lummav🧚‍♀️🌸 Ausalt, ma nutsin kohe päris nutu- nii mõnus on ikka olla väike plika 🥰 see õrnus, mis mulle karbist vastu vaatas – lummav💤💦🫶 Ole Sa hoitud ja armastatud, jagugu Sulle töö/ loomerõõmu kuhjaga🙌

 

Lillely disainide autor on paberikunstnik Liisi Kurvits. Lillely paberikäsitööd iseloomustab elegantsus, eksklusiivsus, kvaliteetsed materjalid, korrektsus ja puhtus. Need laekad on igaüks, kui ainulaadne kunstiteos, mis jääb kingisaajale aastateks meenutama erilist hetke. Iga laegas on loodud algusest lõpuni käsitööna, personaalselt sulle ning on ainueksemplar.


pühendus

eraldi kaardil, laeka sisekaanel

magus amps

ei soovi, 100g piimašokolaad, geisha kommid (150g), erisoov (kirjeldan)

patsikumm

ei soovi, valge, roosa

Keri üles