Käsitöökaart “Lilled ruudus”

28,0030,00

Need pidulikud, rikkalikult kaunistatud käsitöökaardid on loodud erilisteks pidupäevadeks. Olgu siis pulmad, juubel, lapse sünd või uue kodu saamine.  Iga kaart ainulaadne ja kordumatu! Tõeliselt ilus mälestusese kaunist päevast!

 

Ruudukujulise kaardi mõõt ca 15x15cm. Kaart on pealt rikkalikult kaunistatud käsitsi valmistatud paberlilledega, lisaks lehed ja pärleid. Sees soovi korral rahatasku ning kaunilt kujundatud ja prinditud õnnesoov. Kaanele saab lisada kingisaaja nime(d), vanuse või sündmuse kuupäeva.

 

Tellimiseks:

  • tee rippmenüüst vastavad valikud
  • kirjuta lahtrisse “Lisainfo sinu tellimusele” kaardisaaja(te) nimi/nimed ja kuupäev/vanus
  • lisa õnnesoov + õnnitlejad, mille kujundan ja trükin kaardi sisse
  • kui sul on erisoove, siis lisa ka need 🙂

Sobiva õnnesoovi leiad siit!

 

Uudis! Soovi korral saab kaardile juurde tellida kaanega karbi. Kaanel on aken, kust lilleilu läbi “klaasi” välja paistab. Karp on sobivas toonis kaardiga.

 

Käsitöökaart valmib personaalselt sulle 5-7 tööpäeva jooksul. Lisandub transpordi aeg. Kui vajad kaarti kiiremini, siis kirjuta mulle ja täpsustame üle, kas see on hetkel võimalik.

 

 

Lillely käsitöökaartide disainide autor on paberikunstnik Liisi Kurvits. Lillely kaarte iseloomustab elegantsus, eksklusiivsus, kvaliteetsed materjalid, korrektsus ja puhtus. Need käsitöökaardid on igaüks, kui ainulaadne kunstiteos, mis jääb kingisaaja(te)le aastateks meenutama erilist hetke. Iga kaart on loodud algusest lõpuni käsitööna, personaalselt sulle ning on ainueksemplar.

Piret: “Suur aitäh! Sain imeilusad käsitöö kaardid, millest on näha, et on armastusega tehtud :)”


Kaardi toon

kreemikas valge, helevalge ja kuldne, roosakad toonid, sinakad toonid, valge ja roheline, helelilla, erisoov (kirjeldan)

Rahatasku

Jah, Ei

Karp kaardile

Jah, Ei

Keri üles